• Çar. Haz 12th, 2024

Teknoloji Gecesi

Tech Night

Epic Games’in Bu Haftaki Bedava Oyunu: Surviving on MARS

ByCryotherapy

Mar 12, 2021

Surviving on Mars sizlerle.

Surviving on Mars

Şu sıralar insanların evde vakit geçirmesi ve meşgul olması için oyun oynamak gibi alternatifler arıyor. Epic Games’in uzun zamandır dağıttığı oyunları kütüphanemize eklemeye devam ettik. Bu seferki oyunumuza bakarsak “Kızıl Gezegene” gidiyoruz. Mars’ta hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz sürükleyici bir oyun. Surviving on Mars bu hafta Epic Games’te ücretsiz. Hatta tüm DLC’lerinde gayet hatrı sayılır indirimler mevcut.

Mars’ta hayatta kalma pek çok kişinin ilgisini çekmeyebilir. Fakat hayatta kalma ve şehir kurma tarzını sevenler için iyi bir tercih olabilir. Oyun 2018’de çıkışını yaptı ve çok olumlu yorumlar aldı. Oyun sizi ilk önce basit görevlerle koloni oluşturmayı ve artan nüfusu kontrol etmeyi öğretiyor. Kuracağınız kolonide her şeyin sorunsuz çalışmasını istiyorsanız değişen durumları iyi takip etmeniz gerekiyor. Değişen durumları belli bir dengede tutmanız çok önemli.

 


Mars’ta Hayatta Kalmak Kolay Gözükmüyor

İncelediğimizde mekanın estetiği oyuna görsel açıdan farklı dokunuşlar katıyor. Ayrıca tüm koloni alanlarını yönetebiliyoruz ve aynı zamanda istediğimiz gibi özelleştirme imkanı da mevcut. Surviving on Mars, yapısı itibarıyla öyle her oyuncunun karşısında saatler harcayacağı bir oyun değil. Daha çok türün meraklılarına hitap ediyor. Fakat diğer oyuncularında ilgisini çekecek birtakım ögeler içeriyor. Koloninizi parçalamaya yönelik olan dış etkilere karşı kullanacağınız yaratıcı ve özgür bırakan çözümler gayet tatmin edici. Bununla birlikte maceraperest duygularla ve doğayla yüzleşecek kadar kendinize güvendiğinizde Kızıl Gezegen’de bekleyen pek çok sır ve anormallik olduğunu keşfedeceksiniz.


Her Şey ücretsiz değil ama ucuz

Bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Mysterious Resupply paket eklentiside şu an bedava. Yeni ücretsiz içerik paketi olan Mysteries Resupply Paketi, oyuncuların araştırması için üç yeni gizem ekler. Hayatta kalma türüne gerçekten ilgi duyuyorsanız, yayıncının Surviving the Aftermath adlı başka bir oyunu var, bu oyunlardan Surviving Mars’a sahip olduğunuz için % 10 indirim kazanabilirsiniz.

Önümüzdeki hafta 18 Mart saat 11: 00’e kadar Epic Games Store’da Surviving Mars’ı ücretsiz olarak istediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir