• Çar. Haz 12th, 2024

Teknoloji Gecesi

Tech Night

Mobile Legends: Yeni Şampiyonu Phoveus

ByCryotherapy

Mar 21, 2021

Mobile Legends: Bang Bang’ in yeni şampiyonu Phoveus bir süredir test sunucusunda. Son zamanlarda şampiyonun modellemesi daha da iyileştirildi ve yetenek açılamaları güncellendi. Bu şampiyonumuz, mobilitesi yüksek Fanny ve Wanwan gibi karekterlere karşı koyabilecek bir dövüşçüdür. Ayrıca dövüşçü olmasına rağmen hareket kabiliyeti yüksek şampiyonlara karşı koyabildiği için tank veya destek rolünde de kullanırsınız. Daha fazla ayrıntıya geçmenin zamanı geldi.

İşte Phoveus’un Yetenekleri

MBLL’nin 106, şampiyonu Phoveus nihayet test sunu kendisini gösterdi. Phoveus, büyü hasarı veren bir dövüşçüdür. Alan kontrolünde başarılı bir şampiyon olduğundan isteğe göre tank veya destek gibi oynayabilirsiniz.

Pasif

Bir düşman Phoveus’un yakını geldiğinde veya atılma yeteneklerini kullandığında, tüm yeteneklerinin bekleme süreleri bir saniye azalır.

Bu, haritada sürekli dolaşan Fanny gibi oldukça hareketli kahramanlara karşı çok kullanışlıdır. Bu pasifi kullanarak sürekli yetenek kullanabilirsiniz. Yetenekleri büyü hasarı veren bir şampiyon için bu pasifi dikkatli kullanmalısınız.

Mobile Legends Phoveus Skill 1

1. Yetenek

Phoveus yeri ezer ve düşmanlara alan büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Beceri bir düşmana isabet ederse, Phoveus bir kalkan kazanır. Oyuncular bu beceriyi üç kez kullanabilir.

Bu yetenek, Phoveus’u asıl güçlü yapan yetenektir. Ancak, kalkan her vuruşta birikmez ancak kalkan süresi yenilenir.

Mobile Legends Phoveus Skill 2

2. Yetenek

Phoveus yere bir göz çağırır. Bu göz üzerinde yürüyen düşmanlar % 40 yavaşlar. Bir saniyeden bir gecikmeden sonra, göz kapağı kapanır ve menzil içinde bulunan düşmanları merkezine doğru çeker.

Ek Etki: Düşmanlara vurmak bir atılma yeteneği sayar. Aynı zamanda pasifi tetikler veya ulti yeteneğini etkinleştirir.

Bu beceri, pasifinizi etkinleştirmenize ve becerilerinizin bekleme süresini bir saniye azaltmanıza veya ulti yeteneğinizi kullanarak rakibin yanına ışınlanmanızı sağlar.

Mobile Legends Phoveus Skill 3

Ulti

Bir düşman menzil içinde göz kırpma, atılma veya hücum becerisi kullanırsa, Phoveus anında hedefe ışınlanır ve büyü hasarı verir. Oldukça basit ve kullanışlı bir yetenek. Wanwan ve Fanny gibi mobil kahramanları avlamak daha kolay olacak. Acele etmeniz halinde doğru kullanmazsanız kendinizi istemediğiniz bir durumda bulabilirsiniz. Ultinizi kullanırken çok dikkatli davranmalısınız.

Maalesef Phoveus’un ne zaman aramıza katılacağı henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir