• Çar. Haz 12th, 2024

Teknoloji Gecesi

Tech Night

Black Ops Cold War Zombies Oyununun Outbreak Modunda Kullanılabilecek En İyi Silahlar


Black Ops ikinci sezonunda oyuncuların daha fazla keyif alabilmesi için yeni içeriklerle geliyor. Eğer zombi hayranıysanız savaş bölgelerine ve Outbreak moduna bir gözatmalısınız. Outbreak benzersiz zombi deneyimi sunması ve açık dünya olamasıyla farklı bir oyun hissi vermektedir. Outbreak modunda ilerleyen zamanda zombi dalgalarına dayanabilmek için kullanılan silahları değiştirmeniz ve yükseltmeler uygulamanız çok önemlidir. Aynı zamanda zombi bosslarını ortadan kaldırarak daha fazla XP kazanarak yeteneklerinizi yeni seviyelere yükseltebilirsiniz. Ayrıca yeteneklerinizi yeni seviyelere yükseltmenize izin veren üç tür Aetherium Kristali de mevcut.

Outbreak’te Wonder Silaha Sahip Olmak

Bu muhteşem silahlar herhangi bir haritada ve zombi modunda son derece etkilidir. Şu anda Outbreak üç wonder silahını barındırıyor. Bunlar; Die Maschine haritasından DIE Shockwave, Firebase Z haritasından RAI K-84 ve Ray Gun ama elde edilmesi bir hayli güç silahlar. Bir Megaton‘ı öldürdüğünüzde veya deneme ödülleri ile kazanabilirsiniz. Outbreak‘te zorluk seviyesi arttıkça bu silahlarla başarılı olabilirsiniz.

Öte Yandan Başka Seçeneklerimizde Var

Outbreak Silahları

m16
stoner-63
krig-6
m16 stoner-63 krig-6

M16 Taktik Tüfeği

Özellikle dürbün yardımıyla uzun mesafeden güzel atışlar yapılabiliyor. Ek olarak, yeterince puan topladıktan sonra, M16‘nızı Pack-A-Punch makinesinde yükseltebilirsiniz. Bu yükseltme silahınızı birkaç patlamada birden fazla zombiyi yok edebilecek bir silaha dönüştürecektir.

Stoner 63

Yüksek ateş gücü ve düşük geri tepmesi nedeniyle akıllı bir seçimdir. Büyük mühimmat kaynağı, tek bir şarjörde zombi ordularını yok etmenize izin verecek. Stoner 63‘ünüzü tamamen yükseltmeyi başardığınızda, Outbreak‘in en güçlü silahlarından biri haline gelebilir.

Krig 6

Outbreak‘te size inanılmaz miktarda hassasiyet sağlayabilir ve Krig 6‘yı yükselttikçe verilen hasarda anında bir artış fark edeceksiniz. Bu da zombileri kolaylıkla yok etmenize olanak tanıyacak.

Bu silahları bugün kendiniz deneyin ve karşınıza çıkan zombileri ne kadar iyi alt edebileceğinizi görün.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir