• Çar. Haz 12th, 2024

Teknoloji Gecesi

Tech Night

Monster Hunter Rise 2022 de Pc ye Geliyor

Monster Hunter serisinin son oyunu 26 Mart ta Nintendo Switch e çıkacak.

Rise PC ye çıkması beklenmiyordu. PC oyuncularının çok fazla talebinin olması üzerine CAPCOM oyunun PC ye çıkarılmasını kararlaştırıldı. Malesef PC oyuncularının 2022 yılını beklemesi gerekiyor.

Şu ana kadar duyurulan Monster Hunter Rise da bulunan canavarlar

Rathalos
Tobi Kadachi
Somnacanth
Rakna-Kadaki
Mizutsune
Pukei Pukei
Rathian
Rajang
Royal Ludroth
Tigrex
Magnamalo
Kulu-Ya-Ku
Khezu
Great Izuchi
Lagombi
Jyuratodos
Great Wroggi
Great Baggi
Goss Harag
Diablos
Basarios
Almudron
Anjanath
Barioth
Bishaten
Arzuros
Aknosom
Rathalos Tobi Kadachi Somnacanth Rakna-Kadaki Mizutsune Pukei Pukei Rathian Rajang Royal Ludroth Tigrex Magnamalo Kulu-Ya-Ku Khezu Great Izuchi Lagombi Jyuratodos Great Wroggi Great Baggi Goss Harag Diablos Basarios Almudron Anjanath Barioth Bishaten Arzuros Aknosom

Monster Hunter World ve Iceborn genişlemesi dünya çapında ses getirdi. CAPCOM World ile 16,8 milyon, Iceborn ile 7,2 milyon satış yaptılar ve bu CAPCOM için büyük bir başarı. CAPCOM‘un dünya çapında fanlarının isteklerini göz önüne alması cesaret verici. Aynı zamanda Rise ile diğer platform oyuncularının isteklerini de geri çevirmediğini gösteriyor.

Tsujimoto röportajında Monster Hunter Rise geliştirilirken switch in özellikleri dikkate alındığını belirtti ve bu sayede oyuncular daha yüksek tempoda avlanmaya odaklanabileck.

Monster Hunter Rise ın PC sürümüne nasıl çevrileceği konusu hala çok net değil ama PC  sürümü için geliştirmeler devam ediyor. Bu sebepten şu an ayrıntılı  bilgilere ulaşamıyoruz, ilerleyen zamanlarda konuyla ilgili bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir