• Çar. Haz 12th, 2024

Teknoloji Gecesi

Tech Night

Fornite 2. Bölüm 6. Sezon’da Efsanevi Silahlar Nerede?

ByCryotherapy

Mar 20, 2021

Fornite‘ta haritanın her yerinde ulaşabileceğimiz NPC’lerden efsanevi silahlar alabiliyorduk. Maalesef bu durum sezon 5’ten sezon 6’ye geçiş yaptığımız zaman değişti. Ancak 4 tanesinin yerini biliyoruz. Süreç aynı fakat NPC’ler ve yerleri farklı.

Nerede Bu Efsanevi Silahlar?

Bu efsanevi silahların üç tanesi birbirine çok yakın ve güneybatı tarafında, kalan biri de kuzeybatıda. Üç silahın bir arada olması tesadüf olamaz. Ayrıca silah konumlarına baktığımız zaman kendi başına oynayan biri yerine takımca oynayanların daha çok ilgisini çekmeli. Hedef güneybatı.

Fortnite Efsanevi Silahlar

Haritada görüldüğü üzere üç kişilik bir takımın 3 efsanevi silahı toplaması gayet kolay. Daha sonra birbirine yakın bir yerde toplanmak basit görünüyor. Şimdi yerlerini verdiğimize göre bunlara nasıl sahip olabiliriz? Gelin bide bu konuya değinelim.

 

Efsanevi silah Hop Rock Dualies

Hop Rock Dualies: Gutbomb, onları Durrr Burger’de 500 altın karşılığında satıyor. Durrr Burger, neredeyse Slurpy Bataklık ve Holly Hedges arasındaki yolun ortasında isimsiz bir yerde.

Chug Cannon: Slurp Jonesy, Slurpy Swamp’ta 600 altın karşılığında satıyor. Slurp Jonesy’yi Slurpy Swamp’ta ana binaya doğru yürürken bulacaksınız. Görülmemesi imkansız. Çünkü üstünde dev bir Slurp fıçısı var.

Shadow Tracker: Shadow Tracker, Power Chord tarafından 400 altına satılıyor. Onu Misty Meadows’un hemen güneybatısında bulunan dağdaki kulübede bulabilirsiniz.

The Dub: Burnout 600 altına satıyor. Steamy Stacks’in doğrudan güneydoğusundaki otoyol kavşağında bulabilirsiniz.

Sezon yeni başladığı için değişikliklerin olması muhtemel. Daha fazla efsanevi eşyaların eklenmesi veya en azından kaldırılması olabilir. Düzenli olarak güncellemeleri takip etmelisiniz.

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir