• Çar. Haz 12th, 2024

Teknoloji Gecesi

Tech Night

DLSS 3, Dying Light 2 (31 Ocak Salı), Marvel’s Midnight Suns ve HITMAN 3’e Geliyor

ByCryotherapy

Oca 30, 2023

Nvidia, yeni 4000 serisi ile performans çıtasını yukarılara taşımaya devam diyor. Saf kas gücü ve yapay zeka performansının yanı sıra DLSS 3 ile çok daha fazlasını vadediyor. DLSS 3, eski versiyonlara nazaran yapay zeka çekirdeklerinin oyundaki kareyi analiz etmesi sonucu yeni yapay kareler oluşturuyor. Böylece çipin bu verileri işlemesine gerek kalmadan FPS değerleri bir hayli artıyor. Ayrıca DLSS sayesinde işlem gücü hafiflediği için kart daha az güç tüketip serin çalışıyor.

Marvel’s Midnight Suns

Hitman 3

Dying Light 2

DLSS 3 duyurulmasıyla Dying Light 2’nin ne zaman bu güncellemeyi alacağı merak konusuydu. Açık dünya yapısı ve yüksek sistem gereksinimleriyle ışın izleme performansıyla oldukça ağır bir oyun. Marvel’s Midnight Suns ve Hitman 3 DLSS 3 ile gelmesine rağmen Dying Light 2, 31 Ocak 2023 Salı gün güncellemeyi alacak.

Ayrıca Nvidia ve Techland’in bu güncellemeyle beraber GeForce Experience yazılımı üzerinden vereceği kod ile oyun içeriği verilecek. Kodu Techland sitesi üzerinden aktif etmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim.

Deliver Us Mars

Perish

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir