• Çar. Haz 12th, 2024

Teknoloji Gecesi

Tech Night

Uygun Fiyatlı Oyuncu Kulaklığı Gamepower JIN

ByCryotherapy

Mar 4, 2021 #Gamepower, #JIN

Gamepower firmasının son ürünü olan JIN uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Ürünleriyle fiyat/performans skalasını güzel yakalamış olması oyuncuların beğenisini kazanmakla beraber tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıyor.

Gamepower JIN, 50mm neodymium sürücüyle birlikte geliyor, sürücü boyutu ne kadar yüksek olursa ses daha temiz ve kaliteli oluyor. Ses miktarını arttırsanız bile bozulmalar ve çatlamalar neredeyse yok denecek kadar azalıyor. Ayrıca kulaklığımızın sanal 7.1 desteklediğini atlamamak gerek.

Kulaklık gürültü engelleyen mikrofona sahip. Canlı yayın yaparken veya arkadaşlarınızla sesli sohbet ederken çevrenizdeki gürültü en aza indirilerek iyi bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Kaliteli ve temiz bir ses kaydına olanak sağlıyor.

Tabii ki konforu unutmamak gerek, ayarlanabilir kafa bandı ve kulaklarınızı içerisine alıp tamamen izole bir ortam yaratan kulak pedleriyle uzun süreli oyun keyfiniz asla yarıda kalmayacaktır. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde her seferinde ayar yapmanıza gerek kalmadan rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Bir oyuncunun olmazsa olmazı tabii ki de RGB aydınlatmadır. Her ne kadar aşırıya kaçmamış olsa da hafif bir renk katarak kulaklık kendisini belli ediyor.

Eğer kulaklı hoşunuza gittiyse ve satın almak istiyorsanız alttaki linkten 189TL olan fiyatıyla satın alabilirsiniz.

https://ay.live/HfbQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir