• Çar. Haz 12th, 2024

Teknoloji Gecesi

Tech Night

Artisul M0610 (Maestro Pad Medium) Çizim Tableti

ByCryotherapy

Ağu 31, 2022 #Artisul, #M0610

Artisul Hakkında
1995 Yılında kurulan, Kablosuz ve Kablolu Grafik Tablet, LCD Grafik Tablet, LED Çizim Tableti ve Grafik Tablet Aksesuarları gibi ürün gruplarında dünya çapında bir firma olan Huion Animation Technology firmasının, 2015 yılından beri faaliyet gösteren Artisul Markası, adını İngilizce “Sanat Ruhtur” anlamına gelen “Art is Soul” cümlesinden türetilmesinden almıştır. Artisul, yaratıcı bireylerin bu modern çağda sanat yoluyla kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmak için LCD Grafik Tabletler ve Aksesuarlar ürün gruplarında faaliyet göstermektedir.

Sürücüler

Windows 2020 : https://bit.ly/3pXYjpq

Mac 2018 : https://bit.ly/3CE81Vo

Sürücüler çalışmazsa ” Windows Driver 3.85 olanı indirin ” https://bit.ly/3AVVD09

11 thoughts on “Artisul M0610 (Maestro Pad Medium) Çizim Tableti”
 1. Merhaba bu ürünü bugün aldım. Gayet güzel çalışıyor ama driver yüklemek istediğimde olmadı.Deneme diğim driver açmadığım link kalmadı lütfen birisi yardım edebilirmi. Hata bu:
  Info
  Please make sure your Artisul monitor is connected and the Artisul monitor is set to ГextendedJmode when using multiple displays.

  1. Merhaba, vermiş olduğum sürücüler sorunsuz çalışmaktadır. Sürücü kurulumunu yaparken tabletin bilgisayara bağlı olduğundan emin olun. Hala sorun yaşıyorsanız daha önce yüklediğiniz sürücünün dosya kalıntılarından dolayı yeni sürücünün dosyaları çakışıyordur. O yüzden sürücü kaldırırken kalıntı bırakmayacak bir şekilde temiz kaldırma işlemi yapmalısınız.

   1. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Şimdi Driver gayet iyi çalışıyor. Benden kaynaklı küçük bir sorunmuş sadece 😀

 2. merhabalar tableti bugün aldım sürücüyü kurdum fakat açılmıyor yani sağ altta gözükmüyor

 3. Hocam Windows Driver 3.85 linki ölmüş artisul-me ye ulaşılamıyor. Drive linki tarzı bir şey ayarlayabilir misiniz elinizde varsa dosya.

 4. Windows versiyonu çalışmıyor. Yeni bir driver bulursanız tekrardan paylaşabilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir